Uitslagen & programma

Uitslagen & programma



Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag Info
25 jul 12.15 S.V.B. DRIEHOEK K. Brecht SK GEW. RESERVEN A vr -
29 jul 20.00 K. Brecht SK GEW. RESERVEN A Vlug Vooruit eerste elftal vr 4-1
07 aug 14.00 K. Gooreind VV GEW. RESERVEN A K. Brecht SK GEW. RESERVEN A vr -
14 aug 14.00 K. Brecht SK GEW. RESERVEN A Exc. FC Essen GEW. RESERVEN A vr 5-0
21 aug 14.00 K. Brecht SK GEW. RESERVEN A St. Jozef GEW. RESERVEN A vr 2-2
26 aug 20.00 Loenhout SK GEW. RESERVEN A K. Brecht SK GEW. RESERVEN A vr 6-1
28 aug 15.00 K. Brecht SK GEW. RESERVEN A Putte SK Reserven A vr -
07 sep 19.30 Excelsior Mariaburg GEW. RESERVEN A K. Brecht SK GEW. RESERVEN A co 1-6
10 sep 20.00 K. Brecht SK GEW. RESERVEN A Putte SK GEW. RESERVEN co 5-1
21 sep 20.00 Loenhout SK GEW. RESERVEN A K. Brecht SK GEW. RESERVEN A co 4-3
24 sep 20.00 K. Brecht SK GEW. RESERVEN A K. Achterbroek VV GEW. RESERVEN A co 4-6
02 okt 15.00 KVK Westmalle GEW. RESERVEN A K. Brecht SK GEW. RESERVEN A co 0-2
07 okt 20.00 K. Brecht SK GEW. RESERVEN A S.V. Noorse GEW. RESERVEN A co 3-2
15 okt 20.00 K. Heibos SV GEW. RESERVEN A K. Brecht SK GEW. RESERVEN A co 6-7
22 okt 20.00 K. Brecht SK GEW. RESERVEN A K. Nieuwmoer FC GEW. RESERVEN co 3-3
29 okt 20.00 KFC Berendrecht Sp. GEW. RESERVEN A K. Brecht SK GEW. RESERVEN A co -
05 nov 20.00 K. Brecht SK GEW. RESERVEN A Exc. FC Essen GEW. RESERVEN A co -
12 nov 20.00 K. Brecht SK GEW. RESERVEN A K. Gooreind VV GEW. RESERVEN A co -
19 nov 20.00 KSV Wildert GEW. RESERVEN A K. Brecht SK GEW. RESERVEN A co -
26 nov 20.00 K. Brecht SK GEW. RESERVEN A K. Kalmthout SK GEW. RESERVEN C co -
03 dec 20.00 K. Brecht SK GEW. RESERVEN A Excelsior Mariaburg GEW. RESERVEN A co -
08 jan 14.30 Putte SK GEW. RESERVEN K. Brecht SK GEW. RESERVEN A co -
14 jan 20.00 K. Brecht SK GEW. RESERVEN A Loenhout SK GEW. RESERVEN A co -
21 jan 20.15 K. Achterbroek VV GEW. RESERVEN A K. Brecht SK GEW. RESERVEN A co -
28 jan 20.00 K. Brecht SK GEW. RESERVEN A KVK Westmalle GEW. RESERVEN A co -
04 feb 20.00 S.V. Noorse GEW. RESERVEN A K. Brecht SK GEW. RESERVEN A co -
10 feb 20.00 K. Brecht SK GEW. RESERVEN A K. Heibos SV GEW. RESERVEN A co -
18 feb 20.00 K. Nieuwmoer FC GEW. RESERVEN K. Brecht SK GEW. RESERVEN A co -
04 mrt 20.00 K. Brecht SK GEW. RESERVEN A KFC Berendrecht Sp. GEW. RESERVEN A co -
11 mrt 19.30 Exc. FC Essen GEW. RESERVEN A K. Brecht SK GEW. RESERVEN A co -
18 mrt 20.00 K. Gooreind VV GEW. RESERVEN A K. Brecht SK GEW. RESERVEN A co -
25 mrt 20.00 K. Brecht SK GEW. RESERVEN A KSV Wildert GEW. RESERVEN A co -
02 apr 15.00 K. Kalmthout SK GEW. RESERVEN C K. Brecht SK GEW. RESERVEN A co -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!