Cookie beleid K. BRECHT S.K.

De website van K. BRECHT S.K. is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Uitslagen & programma

Uitslagen & programma



Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag Info
02 aug 19.00 K.V. Westmalle 1 K. Brecht SK vr 2-2
05 aug 18.30 K.F.C. Pulle 1 K. Brecht SK be 3-2
09 aug 20.00 K. Brecht SK Fc St-Jozef S.K. Rijkevorsel 1 vr 0-1
12 aug 18.30 K. Brecht SK K.V.C. Oostmalle Sp. 1 be 0-0
19 aug 18.30 K.S.V. Oud-Turnhout 1 K. Brecht SK be 1-2
23 aug 20.00 K. Brecht SK Exc. F.C. Essen 1 vr 5-0
26 aug 19.30 K. Brecht SK K.S.K. Oosthoven 1 be 0-1
03 sep 15.00 K.F.C. St.-Lenaarts 1 B K. Brecht SK co 2-1
09 sep 19.30 K. Brecht SK Fc Antwerpen Noord 1 A co 7-1
16 sep 19.30 K. Brecht SK Zandvliet Sport 1 B co 4-2
24 sep 15.00 Alberta Fc Schilde 1 K. Brecht SK co 10-4
30 sep 19.30 K. Brecht SK K.S.O.C. Maria-Ter-Heide 1 co 2-1
07 okt 20.00 K. Heibos S.V. 1 K. Brecht SK co 2-2
14 okt 20.00 K. Brecht SK Ksk Ekeren Donk 1 co 1-1
22 okt 15.00 Putte S.K. 1 K. Brecht SK co 0-1
28 okt 19.30 K. Brecht SK S.V. Noorse 1 co 3-4
04 nov 19.30 K. Sint-Job F.C. 1 B K. Brecht SK co 3-1
12 nov 15.00 K. Brecht SK K. Antonia F.C. 1 B co 1-7
19 nov 15.00 Excelsior Mariaburg 1 B K. Brecht SK co 2-4
26 nov 14.30 Fc Bucovina Loenhout 1 K. Brecht SK co 1-3
02 dec 19.30 K. Brecht SK K.S.K. 'S Gravenwezel-Schilde 1 B co 4-0
10 dec 14.30 K.S.V. Wildert 1 K. Brecht SK co 3-1
16 dec 20.00 K. Brecht SK K. Heibos S.V. 1 co 0-2
13 jan 19.00 Zandvliet Sport 1 B K. Brecht SK co 1-1
27 jan 19.30 K. Brecht SK Excelsior Mariaburg 1 B co 4-1
04 feb 15.00 K. Antonia F.C. 1 B K. Brecht SK co 1-2
08 feb 20.00 K. Brecht SK Alberta Fc Schilde 1 co 0-2
17 feb 19.30 Fc Antwerpen Noord 1 A K. Brecht SK co 1-3
24 feb 19.30 K. Brecht SK K.S.V. Wildert 1 co 2-3
02 mrt 20.00 S.V. Noorse 1 K. Brecht SK co 0-1
09 mrt 20.00 K. Brecht SK Putte S.K. 1 co 1-1
16 mrt 19.30 K.S.K. 'S Gravenwezel-Schilde 1 B K. Brecht SK co 2-1
23 mrt 20.00 K. Brecht SK K.F.C. St.-Lenaarts 1 B co 2-0
06 apr 19.30 K. Brecht SK K. Sint-Job F.C. 1 B co 2-1
14 apr 15.00 Ksk Ekeren Donk 1 K. Brecht SK co 3-1
21 apr 15.00 K. Brecht SK Fc Bucovina Loenhout 1 co 2-2
28 apr 15.00 K.S.O.C. Maria-Ter-Heide 1 K. Brecht SK co 1-6
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!