EINDRANGSCHIKKING

      2019 - 2020                
      3de PROV. A                
                       
1     Ekeren FC 25 19 4 2 59 23 36 61
2     Zandvliet Sport 26 18 6 2 73 28 45 60
3     Minderhout VV 24 17 3 4 63 30 33 54
4     K.FC Poppel 25 14 5 6 54 38 16 47
5     K. Berchem Sp. 2004 1 B 26 13 6 7 45 25 20 45
6     Excelsior Mariaburg 1 A 24 12 7 5 62 49 13 43
7     K. Wijnegem VC 24 11 5 8 45 40 5 38
8     KFC Meer 25 9 9 7 55 49 6 36
9     VNA Wortel 26 9 7 10 43 40 3 34
10     St. Jozef 26 9 7 10 42 50 -8 34
11     TOR Deurne Pirates 1 A 25 6 6 13 33 55 -22 24
12     KVV Dosko 24 5 8 11 31 57 -26 23
13     KFC Berendrecht Sp. 26 6 4 16 42 62 -20 22
14     K. Brecht SK 27 5 7 15 32 54 -22 22
15     K. FC Pulle 25 6 3 16 34 52 -18 21
16     K. Meerle FC 26 4 5 17 29 57 -28 17
17     K. Borsbeek Sp. 26 3 6 17 36 69 -33 15
                       
    Competitie gestopt door coronavirus. Rangschikking wordt     
    theoretisch berekend met een regel van 3, zodat alle ploegen  
    theoretisch 27 matchen zouden hebben gespeeld. Hierdoor eindigt
    Brecht theoretisch op de  15de plaats en degradeert nogmaals op 
    onrechtmatige wijze.                
                       
      2018 - 2019                
      4de PROV. A                
                       
1     BERENDRECHT SPORT 30 23 1 6 73 30 43 75
2     K BRECHT SK 30 22 5 3 74 31 43 69
3     KFC HALLE (1) 30 22 7 1 79 38 41 67
4     KVNA WORTEL 30 20 4 6 90 41 49 66
5     FC SINT JOZEF (2) 30 19 5 6 80 35 45 63
6     KVK WESTMALLE 30 12 13 5 59 58 1 41
7     KFC NIEUWMOER 30 12 15 3 66 65 1 39
8     KFC ANTONIA B 30 11 15 4 64 71 -7 37
9     HEIBOS KSV 30 10 13 7 56 50 6 37
10     EXCELSIOR ESSEN 30 10 14 6 41 49 -8 36
11     HORENDONK FC 30 11 17 2 63 67 -4 35
12     KSV WILDERT 30 9 15 6 53 66 -13 33
13     KFC SINT LENAARTS B 30 8 14 8 43 53 -10 32
14     MARIA-TER-HEIDE 30 5 19 6 33 76 -43 21
15     KVV GOOREIND 30 3 20 7 30 86 -56 16
16     SV NOORSE A 30 3 23 4 26 114 -88 13
                       
      Door de 2de plaats spelen we de eindronde voor promotie:  
      Brecht - Olen United  3-0                
      Olen United - Brecht  0-0                
      Brecht - Alberta Schilde  1-3                
      Alberta Schilde - Brecht  0-5                
      Promotie naar 3de provinciale!!                
                       
      2017 - 2018                
      4de PROV. A                
                       
1     K. ACHTERBROEK VV 32 23 4 5 104 40 64 73
2     KFC OLYMPIC ESSEN 32 18 5 9 77 54 23 59
3     KVC OOSTMALLE 32 18 4 10 75 54 21 58
4     KVK WESTMALLE 32 14 12 6 60 47 13 54
5     K. GOOREIND VV 32 14 9 9 71 60 11 51
6     KSV WILDERT 32 15 5 12 47 46 1 50
7     PUTTE SK 32 14 6 12 68 64 4 48
8     K. BRECHT SK 32 13 9 10 52 48 4 48
9     KFC BERENDRECHT SP. 32 14 5 13 49 45 4 47
10     K. NIEUWMOER FC 32 12 8 12 54 54 0 44
11     KFC WECHELDERZANDE 32 13 4 15 58 60 -2 43
12     HORENDONK FC 32 9 9 14 52 58 -6 36
13     K. HEIBOS SV 32 9 7 16 49 63 -14 34
14     KFC ANTONIA B 32 7 10 15 54 85 -31 31
15     EXC. FC ESSEN 32 6 12 14 47 61 -14 30
16     SK SGRAVENWEZEL-SCHILDE B 32 7 6 19 47 80 -33 27
17     ST. LENAARTS B 32 6 5 21 49 94 -45 23
                       
      2016 - 2017                
      4de PROV. A                
                       
1     KSOC MARIA T. HEIDE 32 21 5 6 85 39 46 68
2     KSK DONK 32 20 5 7 86 40 46 65
3     PUTTE SK 32 19 6 7 90 38 52 63
4     KVK WESTMALLE 32 19 4 9 94 54 40 61
5     ST. JOZEF 32 17 6 9 78 43 35 57
6     KFC BERENDRECHT SP. 32 16 5 11 64 49 15 53
7     HORENDONK FC 32 15 8 9 73 53 20 53
8     K. BRECHT SK 32 15 7 10 62 41 21 52
9     VNA WORTEL 32 15 4 13 58 51 7 49
10     K. HEIBOS SV 32 14 7 11 62 71 -9 49
11     KSV WILDERT 32 14 5 13 64 60 4 47
12     K. NIEUWMOER FC 32 11 5 16 60 63 -3 38
13     KFC WECHELDERZANDE 32 10 2 20 48 84 -36 32
14     KFC OLYMPIC ESSEN 32 9 3 20 57 92 -35 30
15     EXC. FC ESSEN 32 8 6 18 53 80 -27 30
16     KVC OOSTMALLE 32 6 6 20 51 93 -42 24
17     ALBERTA FC SCHILDE 32 1 0 31 22 156 -134 3
                       
                       
      2015 - 2016                
      4de PROV. A                
                       
1     K. MEERLE FC 28 21 3 4 72 28 44 66
2     K. ACHTERBROEK VV 28 18 6 4 64 37 27 60
3     KFC ANTONIA B 28 17 4 7 73 43 30 55
4     K. BRECHT SK 28 17 2 9 51 31 20 53
5     PUTTE SK 28 16 5 7 68 36 32 53
6     KSK DONK 28 13 5 10 62 54 8 44
7     KSV WILDERT 28 13 5 10 54 48 6 44
8     KFC BERENDRECHT SP. 28 12 6 10 47 44 3 42
9     HORENDONK FC 28 11 4 13 43 53 -10 37
10     VNA WORTEL 28 9 8 11 50 54 -4 35
11     EXC. FC ESSEN 28 10 4 14 52 68 -16 34
12     KFC BRASSCHAAT B 28 6 6 16 37 70 -33 24
13     K. NIEUWMOER FC 28 5 4 19 38 61 -23 19
14     KFC OLYMPIC ESSEN 28 4 5 19 44 74 -30 17
15     K. HEIBOS SV 28 3 3 22 33 87 -54 12
                       
      Door de 4de plaats spelen we de eindronde voor promotie:  
      Brecht - Westmalle  2-1                
      Westmalle - Brecht  0-0                
      Brecht - FC Duffel B  3-1                
      FC Duffel B - Brecht  2-0                
                       
                       
      2014 - 2015                
      4de PROV. A                
                       
1     ZANDVLIET SPORT 26 23 1 2 87 24 63 70
2     KSV WILDERT 26 16 4 6 59 42 17 52
3     K. ACHTERBROEK VV 26 15 6 5 54 29 25 51
4     KFC ST. MART. HALLE 26 13 6 7 62 37 25 45
5     KVC OOSTMALLE 26 13 5 8 48 35 13 44
6     KVK WESTMALLE 26 11 5 10 65 62 3 38
7     KFC BERENDRECHT SP. 26 12 1 13 48 55 -7 37
8     EXC. FC ESSEN 26 11 4 11 50 44 6 37
9     PUTTE SK 26 10 7 9 53 53 0 37
10     K. BRECHT SK 26 7 9 10 41 43 -2 30
11     KFC OLYMPIC ESSEN 26 8 2 16 42 56 -14 26
12     KSK DONK 26 4 4 18 29 72 -43 16
13     K. HEIBOS SV 26 3 7 16 28 79 -51 16
14     K. NIEUWMOER FC 26 3 5 18 41 76 -35 14
                       
                       
      2013 - 2014                
      4de PROV. A                
                       
1     KALMTHOUT 30 19 4 7 81 49 32 61
2     MARIA T.HEIDE 30 19 4 7 64 39 25 61
3     K. ACHTERBROEK VV 30 18 3 9 74 36 38 57
4     DOSKO 30 17 6 7 58 35 23 57
5     BRECHT 30 15 9 6 61 40 21 54
6     ZANDVLIET SPORT 30 16 4 10 55 45 10 52
7     BERENDRECHT 30 14 7 9 61 48 13 49
8     WORTEL 30 12 6 12 59 52 7 42
9     VE STABROEK 30 13 2 15 60 60 0 41
10     K. HEIBOS SV 30 12 4 14 50 56 -6 40
11     WECHELDERZANDE 30 12 3 15 42 57 -15 39
12     KFC OLYMPIC ESSEN 30 10 3 17 45 51 -6 33
13     PUTTE SK 30 8 9 13 33 53 -20 33
14     EXC. ESSEN 30 8 3 19 36 79 -43 27
15     KSK DONK 30 5 6 19 45 75 -30 21
16     HIH TURNHOUT 30 4 3 23 29 78 -49 15
                       
      Door de 5de plaats spelen we  de eindronde voor promotie:  
      Brecht SK - Pulderbos     1-1                
      Pullderbos - Brecht SK    1-0                
                       
                       
      2012 - 2013                
      4de PROV. A                
                       
1     Meer 32 19 9 4 91 31 60 66
2     Tubantia 32 23 4 5 79 29 50 64
3     Zandvliet 32 20 4 8 74 37 37 64
4     Brecht 32 18 8 6 95 51 44 62
5     Sp. Burcht 32 19 3 10 75 48 27 60
6     Schilde 32 17 7 8 85 51 34 58
7     Achterbroek  32 13 14 5 61 37 24 53
8     Berendrecht 32 13 9 10 65 59 6 48
9     Sparta L.O. 32 13 8 11 56 54 2 47
10     Heibos 32 11 11 10 53 48 5 44
11     Putte SK 32 11 8 13 45 47 -2 41
12     Maria Ter Heide 32 11 7 14 56 51 5 40
13     Excelsior Essen 32 10 4 18 53 79 -26 34
14     Donk 32 10 3 19 49 78 -29 33
15     Turk Sport 32 5 2 25 37 91 -54 17
16     Olympic Essen 32 2 7 23 30 83 -53 13
17     Stabroek 32 1 4 27 22 152 -130 7
                       
      We winnen de 2de periode, dus eindronde voor promotie:  
      Tubantia - Brecht SK     2-1                
      Brecht SK - Tubantia     2-0                
      Brecht SK - Wezel Sport     2-1                
      Wezel Sport - Brecht SK   3-1                
                       
      2011 - 2012                
      4de PROV. A                
                       
1     FC Turnhout 30 27 1 2 130 21 109 82
2     Zandvliet 30 15 10 5 60 30 30 55
3     Dosko 30 16 6 8 68 34 34 54
4     Wortel 30 16 6 8 59 37 22 54
5     Brecht 30 16 6 8 62 41 21 54
6     Achterbroek  30 16 5 9 63 40 23 53
7     Berendrecht 30 16 5 9 60 45 15 53
8     Oosthoven 30 15 4 11 69 45 24 49
9     Putte SK 30 14 6 10 63 39 24 48
10     Donk 30 12 6 12 49 56 -7 42
11     Maria Ter Heide 30 10 8 12 38 39 -1 38
12     Excelsior Essen 30 8 3 19 35 79 -44 27
13     Stabroek 30 7 4 19 38 73 -35 25
14     Hand In Hand 30 3 9 18 31 99 -68 18
15     Olympic Essen 30 4 4 22 20 77 -57 16
16     Heibos 30 3 1 26 14 104 -90 10
                       
                       
      Door de 5de plaats spelen we  de eindronde voor promotie:  
      Brecht SK - Pulle     0-1                
      Pulle - Brecht SK     6-0                
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!