Overzicht trainingen

Overzicht trainingen

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
K. Brecht SK GEW. U8 17.15 - 18.30 NIELS VAN LOON, JONAS DEKKERS, HANS VANSTALLE
  • B
  • -
K. Brecht SK GEW. U8 A 17.15 - 18.30 HANS VANSTALLE, JONAS DEKKERS, NIELS VAN LOON
  • B
  • -
K. Brecht SK GEW. U8 B 17.15 - 18.30 HANS VANSTALLE, JONAS DEKKERS, NIELS VAN LOON
  • B
  • -
K. Brecht SK GEW. U9 Groep 18.00 - 19.00 DENIS VOCHTEN, STEVE VAN DEN HEUVEL
  • B
  • -
K. Brecht SK GEW. U9 A 18.00 - 19.15
  • C
  • -
K. Brecht SK GEW. U9 B 18.00 - 19.15
  • C
  • -
K. Brecht SK GEW. U10 18.30 - 19.45 HANS VANSTALLE, ANDY BENIERS
  • C
  • -
K. Brecht SK GEW. U11 18.30 - 19.45 DAVID MERTENS, DAVY VRIENS, TOM MEIJVISCH
  • C
  • -
K. Brecht SK GEW. U12 18.30 - 20.00 JOHAN BOEKHOUT, BERT VANGEEL
  • C
  • -
K. Brecht SK GEW. RESERVEN C 20.00 - 21.30 GERT KEMLAND
  • C
  • -
K. Brecht SK PROV. DAMES 20.00 - 21.30 MARC MICHIELS
  • C
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
K. Brecht SK GEW. U13 A 18.30 - 19.30
  • C
  • -
K. Brecht SK GEW. U13 B 18.30 - 19.30
  • C
  • -
K. Brecht SK GEW. U13 Groep 18.45 - 19.45 TOM PYL, PHILIPPE VAN TENDELOO, WIM STEVENS, ARNO DRIESEN
  • C
  • -
K. Brecht SK GEW. U13 18.45 - 19.45 TOM PYL, PHILIPPE VAN TENDELOO, WIM STEVENS, ARNO DRIESEN
  • C
  • -
K. Brecht SK GEW. U15 18.45 - 20.00 LANDER WEERTS, TIMO HERSBACH
  • C
  • -
K. Brecht SK 20.00 - 21.30 STEVEN BASTIAENS, ENGELBERT CALLAIJ
  • C
  • -
K. Brecht SK A-kern 20.00 - 21.30 STEVEN BASTIAENS, ENGELBERT CALLAIJ
  • C
  • -
K. Brecht SK GEW. RESERVEN A 20.00 - 21.30 STEVEN BASTIAENS, ENGELBERT CALLAIJ, KRISTOF VERBUNT
  • C
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
K. Brecht SK GEW. U17 A 16.30 - 18.00 CARL SLOOTMANS
  • C
  • -
K. Brecht SK GEW. U7 17.15 - 18.30 WIM VERBRAEKEN
  • B-noord
  • -
K. Brecht SK GEW. U8 17.15 - 18.30 NIELS VAN LOON, JONAS DEKKERS, HANS VANSTALLE
  • B
  • -
K. Brecht SK GEW. U8 A 17.15 - 18.30 HANS VANSTALLE, NIELS VAN LOON, JONAS DEKKERS
  • B
  • -
K. Brecht SK GEW. U8 B 17.15 - 18.30 JONAS DEKKERS, NIELS VAN LOON, HANS VANSTALLE
  • B
  • -
K. Brecht SK GEW. U9 Groep 18.00 - 19.00 DENIS VOCHTEN, STEVE VAN DEN HEUVEL
  • C
  • -
K. Brecht SK GEW. U9 A 18.00 - 19.15
  • -
K. Brecht SK GEW. U9 B 18.00 - 19.15
  • C
  • -
K. Brecht SK GEW. U10 18.30 - 19.45 HANS VANSTALLE, ANDY BENIERS
  • C
  • -
K. Brecht SK GEW. U17 B 18.30 - 20.00 KEVIN SMOLDERS, SERGE CLEYBERGH
  • C
  • -
K. Brecht SK GEW. RESERVEN B 19.45 - 21.15 LODE VOSTERS, JAN FRANCKEN
  • C
  • -
K. Brecht SK GEW. RESERVEN D 20.30 - 22.00 MARK VAN GESTEL
  • C
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
K. Brecht SK 18.30 - 19.30 STEVEN BASTIAENS, ENGELBERT CALLAIJ
  • B
  • -
K. Brecht SK GEW. U11 18.30 - 19.30 DAVID MERTENS, DAVY VRIENS, TOM MEIJVISCH
  • B
  • -
K. Brecht SK GEW. U13 A 18.30 - 19.30
  • C
  • -
K. Brecht SK GEW. U13 B 18.30 - 19.30
  • C
  • -
K. Brecht SK GEW. U13 Groep 18.30 - 19.30 TOM PYL, PHILIPPE VAN TENDELOO, WIM STEVENS, ARNO DRIESEN
  • C
  • -
K. Brecht SK GEW. U13 18.30 - 19.30 ARNO DRIESEN, WIM STEVENS, PHILIPPE VAN TENDELOO, TOM PYL
  • C
  • -
K. Brecht SK GEW. U15 18.30 - 19.45 LANDER WEERTS, TIMO HERSBACH
  • C
  • -
K. Brecht SK GEW. U12 18.45 - 20.00 JOHAN BOEKHOUT, BERT VANGEEL
  • B
  • -
K. Brecht SK A-kern 20.00 - 21.30 STEVEN BASTIAENS, ENGELBERT CALLAIJ
  • C
  • selectie 1ste op B-veld
K. Brecht SK GEW. RESERVEN A 20.00 - 21.30 STEVEN BASTIAENS, ENGELBERT CALLAIJ, KRISTOF VERBUNT
  • C
  • -
K. Brecht SK GEW. RESERVEN C 20.00 - 21.30 GERT KEMLAND
  • C
  • -

Vrijdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
K. Brecht SK GEW. U17 A 18.30 - 20.00 CARL SLOOTMANS
  • C
  • -
K. Brecht SK GEW. U17 B 18.30 - 20.00 KEVIN SMOLDERS, SERGE CLEYBERGH
  • C
  • -
K. Brecht SK PROV. DAMES 20.00 - 21.30 MARC MICHIELS
  • C
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!