Cookie beleid K. BRECHT S.K.

De website van K. BRECHT S.K. is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Overzicht trainingen

Overzicht trainingen

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
K. Brecht SK U8 B 17.15 - 18.30 HANS VANSTALLE, JONAS DEKKERS, NIELS VAN LOON
  • B
  • -
K. Brecht SK U8 SPELERS 18.00 - 19.00 TOM VERMONDEN, KRISTOF WILLEMSE, JAN VAN LOOVEREN, THOMAS MIDDENDORP
  • B
  • 2-wekelijks
K. Brecht SK U9 18.00 - 19.00 WOUT DECKERS, HANS VANSTALLE
  • B-noord
  • 2-wekelijks
K. Brecht SK U10 A 18.00 - 19.15 DENIS VOCHTEN, STEVE VAN DEN HEUVEL
  • C
  • -
K. Brecht SK U10 SPELERS 18.00 - 19.15 TOM MEIJVISCH, NIELS VAN LOON, MOHAMMED BOUZAHZAH, STEFF VRINTS, JONAS DEKKERS
  • C
  • -
K. Brecht SK U11 18.00 - 19.15 DENIS VOCHTEN, STEVE VAN DEN HEUVEL
  • C
  • -
K. Brecht SK GEW. U10 A 18.30 - 19.30 KRISTOF VAN DE VEN, BERT VANGEEL, TOM MEIJVISCH, DAVY VRIENS, DAVID MERTENS
  • C
  • -
K. Brecht SK U10 B 18.30 - 19.30 KRISTOF VAN DE VEN, BERT VANGEEL, TOM MEIJVISCH, DAVY VRIENS, DAVID MERTENS
  • C
  • -
K. Brecht SK U12 18.30 - 19.45 ANDY BENIERS, KOEN NAUWELAERS
  • C
  • -
K. Brecht SK DA 20.00 - 21.30 TOM ROMBOUTS
  • C
  • -
K. Brecht SK U21 20.00 - 21.30 KEVIN SMOLDERS, SERGE CLEYBERGH
  • C
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
K. Brecht SK U15 SPELERS 18.15 - 19.45 JOHAN BOEKHOUT, PHILIPPE VAN TENDELOO
  • C
  • -
K. Brecht SK 20.00 - 21.30 FILIP GOOSSENS, PAUL BOEREN
  • C
  • -
K. Brecht SK R A 20.00 - 21.30 FILIP GOOSSENS, PAUL BOEREN
  • C
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
K. Brecht SK U17 A 16.30 - 18.00 CARL SLOOTMANS
  • C
  • -
K. Brecht SK U8 A 17.15 - 18.15 WIM VERBRAEKEN
  • B
  • -
K. Brecht SK U8 B 17.15 - 18.30 JONAS DEKKERS, NIELS VAN LOON, HANS VANSTALLE
  • B
  • -
K. Brecht SK U6 17.30 - 18.30 DENNIS GOOSSENS
  • B-zuid
  • -
K. Brecht SK U8 SPELERS 18.00 - 19.00 TOM VERMONDEN, KRISTOF WILLEMSE, JAN VAN LOOVEREN, THOMAS MIDDENDORP
  • B
  • -
K. Brecht SK U9 18.00 - 19.00 HANS VANSTALLE, WOUT DECKERS
  • B-zuid
  • -
K. Brecht SK U10 A 18.00 - 19.15 DENIS VOCHTEN, STEVE VAN DEN HEUVEL
  • C
  • -
K. Brecht SK U10 SPELERS 18.00 - 19.15 JONAS DEKKERS, TOM MEIJVISCH, NIELS VAN LOON, MOHAMMED BOUZAHZAH, STEFF VRINTS
  • C
  • -
K. Brecht SK U11 18.00 - 19.15 DENIS VOCHTEN, STEVE VAN DEN HEUVEL
  • C
  • -
K. Brecht SK U13 18.15 - 19.45 ARNO DRIESEN
  • C
  • -
K. Brecht SK U12 18.30 - 19.45 ANDY BENIERS, KOEN NAUWELAERS
  • C
  • -
K. Brecht SK U17 B 18.30 - 20.00 KEVIN SMOLDERS, SERGE CLEYBERGH
  • C
  • -
K. Brecht SK R B 19.45 - 21.15 MATTY SCHÖLER, RIK THYS
  • C
  • -
K. Brecht SK U21 19.45 - 21.15 KEVIN SMOLDERS, SERGE CLEYBERGH
  • C
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
K. Brecht SK U7 SPELERS 18.00 - 19.00 JORIS MATTHIJSSENS, JAN FRANCKEN, PATRIK LE BON, KEVIN VERGAUWEN, KRISTOF VERBUNT
  • B-noord
  • -
K. Brecht SK U13 18.15 - 19.45 ARNO DRIESEN
  • C
  • -
K. Brecht SK U15 SPELERS 18.15 - 19.45 JOHAN BOEKHOUT, PHILIPPE VAN TENDELOO
  • C
  • -
K. Brecht SK GEW. U10 A 18.30 - 19.30 KRISTOF VAN DE VEN, BERT VANGEEL, TOM MEIJVISCH, DAVY VRIENS, DAVID MERTENS
  • B
  • -
K. Brecht SK U10 B 18.30 - 19.30 KRISTOF VAN DE VEN, BERT VANGEEL, TOM MEIJVISCH, DAVY VRIENS, DAVID MERTENS
  • B
  • -
K. Brecht SK 20.00 - 21.30 FILIP GOOSSENS, PAUL BOEREN
  • B
  • -
K. Brecht SK R A 20.00 - 21.30 FILIP GOOSSENS, PAUL BOEREN
  • C
  • -

Vrijdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
K. Brecht SK U17 B 18.30 - 20.00 KEVIN SMOLDERS, SERGE CLEYBERGH
  • C
  • -
K. Brecht SK U17 A 18.30 - 20.00 CARL SLOOTMANS
  • C
  • -
K. Brecht SK DA 20.00 - 21.30 TOM ROMBOUTS
  • C
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!